Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2013

2. 1. 2013

Krmivo pro psy, s kterým jsme byli vždy spokojeni - zde.

Nové fotečky, jak jsme si užívali Vánoce a Silvestra

Nové zimní fotky

img_4584.jpg

21.12. Naše zlatíčko GrCH Andreas z Malánek oslavil 4. narozeniny! Přejeme mu a celému vrhu A z Malánek vše nej nej nej, hlavně moc a moc zdravíčka!!! Narozeninový den jsme strávili na horách - výstupem na Javorník.

Dne 19.10. byla uchovněno první "štěňátko" po Andreaskovi - Fandula Top od Vendryňky, s moc pěkným bonitačním kodem 535 ASZ 54 C0, moc děkujeme za zprávu a gratulujeme chovatelům Soně Heczkové a majitelce Vlastě Topiarzové!

andres-sk-klubovka.jpg17.10. Na Slovenskou klubovou výstavu, která se konala 12.10. vyrazil Andreasek s chovatelkami Ajou a Dančou (CHS z Malánek), moc jim děkuji za předvedeni! A vedli si výborně! GrCH Andreas z Malánek, třída čestná - Výborný 1, dále v párech s Agirkou obsadili 1.místo a nakonec jako chovatelská stanice z Malánek 3.místo! Mamka ICH Brenda Bermondo Bohemia v třídě šampionu -  Výborná 2, res.CAC a Agirka v třídě čestné - Výborná 1, nej.z třídy čestné. Gratulujeme!

24.9. jsme vyrazili na Klubovou výstavu, která se konala v Zárybničné Lhotě u Tábora.. Tentokrátimag1209.jpg jsme ji pojali s Evičkou jako pěkný výlet.. Andreaska jsem přihlásila do třídy čestné a na svod plemeníku, tentokrát se nám ve výstavním kruhu moc nedařilo a odcházeli se známkou VD2, ale dětičky Andreaska udělaly radost! ANTEA AILEEN LET´S DREAM, poprvé na výstavě a byli moc šikovní - známka nadějná, dalším zástupcem byl FABIO OD VENRYŇKY, který v mezitřídě obdržel známku Výborná a ještě jsme viděli FANDULU TOP OD VENDRYŇKY která byla pouze na výletě. Pár foteček zde.

1238206_10200682906300667_2103552247_n.jpg9.9. Naše zlatíčko Oktíček slaví dnes 10 let!!! My malému nerváčkovi přejeme moc a moc zdravíčka a mnoho dalšího zlobení v naší smečce!:) Foto z oslavy zde.

5.9. Vyrazili jsme na Pecku (29.8-1.9.) s celou smečkou a jako vždy jsme se nenudili..Počasí nám vyšlo, všichni jsme si užívali procházek a A989.jpgndreasek s Evičkou Hyklovou (CHS Eldegi) 31.9. úspěšně složili canisterapeutickou zkoušku, aby mohl doplnit Eldegi tým, kdyby bylo potřeba. Veliké díky patří pořadatelům Janě a Pavlovi Pečenkovým (CHS z Mokrovous) a Evičce! Fotečky zde.

11.8. Jako loni jsmimg_2802.jpge vyrazili na dovolenou do Chorvatska, nejmladší vodomil - Andreas jel opět z námi a Edík s Oktíkem si užívali odpočinku s dědou:) Dovču jsme si užili, každé ráno a v poledne jsme chodili s Andreaskem společně plavat ,a tentokrát jsem ho jeden den přihlásila i na výstavu, která se konala ve Splitu.. Chtěla jsem poznat atmosféru večerní výstavy.. Organizace parkování a okolí šílená, nás zařadili místo do třídy šampionu, do třídy otevřené..ale měli jsme to kousek a vyzkoušeli :) CACIB Split 28.7. - GrCH Andreas z Malánek, třída otevřená, Výborný 1, CAC, Res.CACIB.

grand-sk.jpg24.7. JE to doma! JCH, CH Andreas z Malánek je oficiálně i Grand šampion SK! Máme velikou radost:)

13.7. Vyrazili jsme na výlet v okolí Bílé, super procházka, kdy jsme šli okruh, kimag0788.jpgterý měl asi 12 km. Byli jsme i se ségrou Andrease Agirou a mamkou Brendou a jsem moc ráda, že všichni naši hafani jsou v tak super kondici! Pár foto zde.

img_8639.jpg9.7. Máme za sebou úspěšný víkend! Už v pátek jsme vyrazili na MVP Velká Ida (6-7.7.) Jelikož to máme kus cesty, vyhlídli jsme si ubytování v Herľanech, kde je vyhlášený Herliansky gejzír, který měl erupci hned v sobotu ve dvě ráno, takže jsme měli suprový zážitek..je to moc hezká podíváná. V sobotu ráno jsme vyrazili bojovat na pole výstavní a celý víkend byl náš:) Výstava se konala ve velmi příjemném prostředí, parkování pod stromy a hned u kruhů, potkali jsme kamarády, které jsme dlouho neviděli a ještě dopadli nad očekávání.. MVP Velká Ida, Ch.Andreas z Malánek, třída šampionu - Sobota V1, CAC, CACIB, BOB! Neděle V1, CAC! Jsem moc šťastná a děkuji! Pár foteček zde.

3.7. Udělali jsme si výlet do Prahy za Mončou Kutilovou, do CHS Let´s img_7099.jpgDream, kde jsme se vydali na výlet do okolé a se kterou jsme jeli na návštěvu syna Andreaska a Goinky - Artorius Let´s Dream a den zakončili výletem na Zámek Vrchotový Janovice, moc děkuji za super dva dny! Fotečky z naší návštěvy zde.

p1470907.jpg1.7. Děkujeme za nové fotečky ze závodu Obedince v Třebovicích (22.6.)

27.6. O víkendu (22.6.) jsme vyrazili po dlouhé době na pole pracovní..Andreasek měl téměř roční pauzu a ta mu velmi prospěla! V sobotu jsme nastoupili na závody, poprvé do kategorie OB-1 a hned se nám podařilo složit zkoušku na velmi dobře! Jelikož to byly i závody, umístili jsme se na 4.místě (z 8) a mezi 2-4.místem byl rozdíl jen půl bodíku:) Jsem moc šťastná, je to moje zlatíčko a moc děkuji!!!

16.6. Štěňátka Andreaska a Lary mají po přejímce vrhu, všech osm miminek je standartních, mám velikou radost:) já si v tomto vrhu našla své oblíbence a jsem zvědavá, jak dětičky porostou..Během tohoto víkdendu odcházejí do svých nových domovů a my jim přejeme ty nej páničky, plno radosti a moc a moc zdravíčka! Děkuji chovatelce - Ireně Peřinové za vzornou péči, krerou miminka měla a za umožnění několika návštěv, vždy jsem se krásně odreagovala:) Poslední fotečky všech miminek zde.

andreas.jpg2.6. Vyrazila jsem po delší době s Andreaskem bojovat na výstavu a dopadlo to nad očekávání:) 31.5. NVP Senec - JCh, CH Andreas z Malánek, třída šampionu(4), Výborný 1, CAC! Naše sestra Agira z Malánek, třída šampionek(3), Výborná 1, CAC a Agirka je tímto nový Grandchampion SK! Máme velkou radost:) Pár fotek zde.

26.5. Vyrazili jsme s hafany na výšlap na Javorový, který jsme milacci.jpgspojili s návštěvou štěňátek Andreaska a Lary, které teď mají   4 týdny. Nové fotky zde.

Miminka Andreaska a Go jsou už u svých nových majitelů. Jsem moc ráda, že img_6203.jpgjsem je mohla vidět a doufám, že se budou mít krásně a vyrostou z nich zdraví pesani! Artíček je celý tatínek, tak jsem zvědavá, jak poroste:) Poslední společné fotečky zde.

Andreasek vyrazil 18.5. na krajsou výstavu do Hlučína, kde ve třídě vítězů obdržel známku V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz. Se ségrou Agirkou pak vyhráli1.místo v párech! Moc děkuji Danči Valvodové za předvedení Andreaska.

17.5. Nofotky štěňátek JCH, CH Andrease z Malánek a Lary Croft u Źródel Wisly ve třech týdnech a nové fotky štěňátek Andreaska a Go v sedmi týdnech.

11.5. se konala Speciální výstava KŠSP, kde se Andreasek ukázal v třídě čestné a výběhal si krásnou známku Výborný 2, moc děkuji Eva Hyklová (CHS ELDEGI) za předvedení! Ségra Agira v třídě šampionu V2, Res.CAC a maminka Brenda BB V4, moc gratulujeme!

6.5. Nove fotecky miminek Lary a Andreaska v 10 dnech.

2.5. Děkuji za novou fotku Andreaskova a Christine vom Pirnikhof syna - Aronka, roste z něj krásný měďa:)

30.4. Nové fotky štěňátek Andreaska a Go v pěti týdnech.

spolecna.jpg27.4. Další štěňátka jsou na světě!!! JCH, CH Andreasovi z Malánek a Lare Croft u Źródel Wisly se narodila štěňátka! Lara 24. a 25.4 porodila 8 miminek (5 chlapečků a 3 holčičky), která se mají čile k světu, Lara i dětičky jsou v pořádku a máme první fotečky. Moc, moc gratulujeme chovatelům a přejeme Lare i jim pevné nervy:) Všechna štěňátka jsou již předběžně zadána..Více informací o tomto vrhnu zde.

22.4. Nové fotky štěňátek Andreaska a Goinky ve 4 týdnech. Artík už si našel novou rodinu, která se na něj byla i podívat:) Momentky ze 4 tydne.

spolecna-3-tydny.jpg15.4. Miminka Andreaska Goinky mají 3 týdny. Nové foto.

15.4. NVP Ostrava, která se konala 14.4. byla úspěšná :) Synové Andreaska a Harishy aerin.jpgRadu-Fido a Fill od Vendryňky nastoupili porprvé do třídy mladých a obdrželi známku VD, gratulujeme majitelům! V třídě mladých se také poprvé ukázaly dcery Andreaska a Christine vom Pirnikhof - Aura Pearl Rose, která si na své první výstavě vyběhala známku V a Aerin Pearl Rose, která svou první výstavu vyhrála a získala V1, CAJC!! Moc gratulujeme!

15.4. Dostali jsme nové fotečky březí Lary, moc ji to sluší! štěňátka by se měla narodit kolem 23.4. a my držíme pěti, ať je vše v pořádku!

 8.4. Štěňátka Andreaska a Goinky mají už 2 týdny. Nové fotečky zde.

spolecna.jpg2.4. Miminka po JCH, CH Andreasovi z Malánek a Let´s Go Queen Elsa už mají týden:) Nové fotečky.

1.4. Naše zlatíčko Edíček (Emír ze Staměřic) dnes slaví krásné 7. narozeniny, přeje8zugx-euhnradj07n9v8aqukfuvcdpy2uapnriqh01eqpp2eqxxw1as7zj0qr9rjldpmvrs.jpgme mu všechno nej nej nej, hlavně moc a moc zdravíčka a další spokojená léta v naší smečce!!! Fotečky z Edíčkova života:)

28.3. Dostali jsme novou fotečku dětí Andreaska - Fida a Filla od Vendryňky v 1 roce, mají se krásně a my děkujeme:)

mimi.jpg26.3. Miminka po JCH, CH Andreasovi z Malánek a Let´s Go Queen Elsa jsou na světě! Dne 25.3. se narodil jeden chlapeček a dvě holčičky. Goinka porod zvládla sama a velmi rychle:) Na fotky miminek po porodu a z prvního dne života se můžete podívat ve fotogalerii. Zájemci o štěňátko z tohoto spojení mohou kontaktovat přímo nebo chovatelku. Štěňátka mají velmi zajímavý rodokmen, jak ze strany matky, tak otce:) Goinka je sebevědomá, vyrovnaná fena, takže by štěňátka měla zdědit pravou berňáckou povahu po obou rodičích. Jak miminka porostou uvidíme a pravidelně budeme dodávat fotečky:)

18.3. Andreasek bude opět tatínek, v CHS z lara-andreas.jpgBeskydských kopců očekávají kolem 23.4. narození miminek po JCH, CH Andreasovi z Malánek a Lary Croft u Źródel Wisly, posíláme veliké gratulace! Zájemci o štěňátko z tohoto spojení mohou již nyní kontaktovat chovatelku nebo přímo nás. Více informací na stránkách CHS a zde. Foto z krytí.883542_4275926351215_962485102_o.jpg

14.3. kontrola budoucí maminky Goinky, které těhotenství moc sluší:) 

 9.3. výšlap na Ondřejník..

3.3. Udělali jsme si pestrý týden.. 25.-26.2. jsme vyrazili s holkama304308_4670886575754_1922532165_n.jpg a hafany do Trojanovi, kde jsme se první den vydali na Pustevny a druhý do Malenovic.. Všichni jsme si to parádně užili, a jak jsme se měli se můžete podívat zde. O víkendu jsme se prozměnu vydali směr Kunovice za kamarádkou Vandou (CHS WARIDABEL), které tímto děkuji 226556_358141204299509_1130464258_n.jpgza suprově strávený víkend!! Navíc kluci mají celý týden dámskou společnost, feňuli zlaťáka Fredie, takže se nenudíme:) 

1.3. Goinka byla na kontrolním sonu a miminka 426486_4615582753193_273933072_n.jpgkrásně rostou:) A taky nám dorazil dáreček, který jsme si nechali udělat.. Až bude lepší počasí, nafotíme i s modelem:)

spolecna.jpg17.2. Ve dnech 22. - 24.1. proběhlo krytí Let´s Go Queen Elsa a JCH, CH Andrease z Malánek.. 16.2. sono potvrdilo březost Goinky a my se můžeme těšit na štěňátka!!! Více informací o  plánovaném vrhu najdete na stránkách CHS Let´s Dream a zde . Štěňátka by se měla narodit koncem března. Zájemci o štěňátko z tohoho spojení mohou už teď kontaktovat přímo  chovatelku nebo nás:) 

4.2. Nové foto Edíka, Oktíka a Andreaska s dětičkama Fidem a Fillem od Vendryňky.

30.1. Nové fotečky Andreaska ve 3 letech

27.1. Po dlouhé době jsme se vydali bojovat do kruhu a naše výprava byla velice úspěšná :) MVP Trenčín: třída šampionu - CH Andreas z Malánek V4 a maminka GrCH Brenda brenda.jpgBermondo Bohemia - třída šampionu V1, CAC, CACIB, BOB a tímto splnila podmínky pro udělení titulu Interchampion!!! Moooc, mooc gratulujeme a máme radooost!!! Děkujeme za pár foteček. Lucce Venclové :)

 24.1. Dneska slaví první Andreaskovi dp1012132.jpgětičky 1. rok, přejeme celému vrhu F od Vendryňky všechno nej nej nej, hlavně moc a moc zdravíčka!!! Dneska jsme se byli s tatínkem podívat na dětičky Fida a Filla

8.1.Dostali jsme několik nových foteček

dětiček Andreaska a Harisha Radu, děkujeme:)

 5.1. Dostali jsme nové fotečky syna Andreaska a Tínky (Christine vom Pirnikhof) - Aronka Pearl Rose, děkujeme!

47578_577576992258715_1949360059_n.jpg

 28.12.-2.1. Jsme vyrazili jako již tradičně na psí Silvestr do Orlických hor na chatu Prim . Užili jsme si hor, lyžovačky, sluníčka, sešla se parta lidiček a opět nám to vyšlo parádně :) Moc děkuje

dsc_0238.jpg

 

me rodině Štěpánových, že pro nás tyto silvestry pořáda a všem, kteří byli s námi! Fotečky.