Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2012

2. 1. 2012

26.12. Nové fotečky, jak si hafani užívali Vánoce :)

21.12. Andreaimag0614_burst013.jpgsek oslavil své 3. narozeniny! Přejeme mu i celému vrhu A z Malánek jen to nej nej nej a hlavně spousty zdravíčka! Fotečky

396663_550354494980965_34358047_n.jpg

11.11. Dostali jsme nové fotečky dcery Andreaska a Christine vom Pirnikhof - Aerin Pearl Rose v 5ti měsících.

Miminka Ch. Agiry z Malánek a Ch. Keep in Touch della Torre d´Ovarda mají už 4 týdny, jsou to úžasní medvídci..nové fotečky a více informací najdete zde.

cody3.jpg10.10. Další dva Andreaskovi s

ynové, tentokrát Fido a Fill od Vendryňky vyrazili na výstavní pole..Tetokrát na Špeciálnu výstavu SKŠSP konanou 6.10., kde Fill obsadil krásné 2. místo a jeho brácha Fido 3. místo..jsou to šikulky a my jim i jejich pánečkům moooc gratulujeme!!!

p1010593.jpg

24.9. Na klubové výstavě v Táboře reprezentoval tentokrát Fabio od Vendryňky( syn Hery a našeho Andreaska), který se předvedl ve třídě dorostu a udělal nám velikou radost! Svou třídu vyhrál a nakonec vyhrál i nejlepší dorost výstavy!!! Moc gratulujeme majitelům i chovatelům :)

18.9. Vyrazili jsem jako již tradičně na Pecku 13.-16.9.. Jako vždy bylo báječně, užili jsme si kamarádu i výcviku.. Jak jsme se měli se můžete podívat zde.

9.9. Oktíček oslavil krásné 9. narozeniny!!! My mu přejeme hlavně moooc a moooc zdravíčka, spoustu dalších spokojených chvil v naší smečce a pevné nervy :))

3.9. Byli jsme na procházce s dětmi po Andreaskovi - Fidem a Fillem od Vendryňky..kluci rostou jako z vody, nyní mají něco přes 7 měs. Foto

29.8.-2.9. Vyrazli jsme na výcvikový tábor se Slovenským klubem (SKŠSP), my si užívali rekreace a povídání se super partou..taky jsme podnikali výlety do okolí, více zde.

24.8. O víkendu jsme vyrazili na cvičák do Frenštátu, kde jsme po delší době s Andreaskem pocvičili a se zbytkem smečky si užili příjemný den:) Děkujeme za pozvání na tuto akci..Foto.

Už jen poslední dvě miminka po Andreaskovi a Tínce(Christine vom Pirnikhof) hledají super páničky..Arny a Aron, více zde.

3.5. Byli jsme se podívat na miminka.. nové fotečky zde. Někteří jsou stále volní a budou k odběru..Mám tam svého favorita, škoda že se nemůže smečka rozšířit...:)

p1010394.jpg23.-29.7. Vyjeli jsme na dovču do chorvatska, kdenás doprovázel i Andreasek.. více zde. Fotečky najdete taky zde.

25.7. Miminka po Andreaskovi a Tínce(Christine vom Pirnikhof) za sebou mají úspěšně přejímku vrhu a všech devět medvídku je standartních, máme radost :) Někteří stále hledají milujíci páničky..více informací zde.

16.7. Vytvořena nová rubrika akce a výlety, jelikož jsme se rozhodli trávit alespoň některé víkendy v beskydech výlety do hor..Již nebudeme téměř jezdit po výstávách a dá

me přednost horám, což nás všechny baví více:) Neříkám, že se někde neukážeme, ale určitě méně...

Mimina po Andreaskovi a Tínce(Christine vom Pirnikhof)

539729_494121080604307_1861497380_n.jpg

oslavila 1. měsíc života, někteřé stále hledají milující paničky..Pokud hledáte chlupatého kamaráda, neváhejte kontaktovat nás nebo chovatelku.

30.7.-9.8. Vyrazli jsme na letní výcvikovžý tábor Pecka..Více v odkaze akce a výlety :)

p1010325.jpg25.6. Tentokrát jsme vyrazili na závody v Obedienc

e, které se konaly v Třinci..Rozdhodli jsme se na poslední chvíli, že ještě alespoň jednou nastoupíme do kategorie OB-Z podle starého zkušebního řádu.. Počasí nám moc nepřálo, bylo vedro, což bylo na výkonech znát..Přesto mě Andreasek nezklamal, splnil zkoušku na velmi dobře (241b.) a umístil se na 1.místě!!! Mám velikou radost a jsem na něj hrdá! :)

Nové fotečky miminek, ti kteří by měli zájem o medvídka, neváhejte nás kontaktovat! Miminka jsou po našem AndreaskoviChristine vom Pirnikhof:)

dsc_0053.jpg

18.6. Vyrazili jsme na závody do Frenštátu..původní plán byly slavnosti KŠSP, ale ty byly zrušeny, tak jsme se rozhodli, ikdyž nemáme netrénováno vyrazit na závody dle ZM a dobře jsme udělali:) Andreasek mě velmi potěšil, sice poslušnost nic moc, ale v tom vedru se nebylo čemu divit..za to v obranách mi udělal velikou radost! Nakonec jsme obsadili, krásné 4.místo :) Foto.

 Nové fotečky miminek:)

spolecna.jpg10.6. Andreaskovi a Tínušce (Christine vom Pirnikhof) se narodilo 9miminek - 5holčiček a 4kluci, my moc gratulujeme statečné mamince a chovatelům! Více zde a na stránkách CHS Pearl Rose, budoucí majitelé, ktreří by měli zájem o štěňátko mohou kontaktovat nás nebo přímo chovatelku :)

V sobotu 9.6. jsme vyrazili na MVP Nitra, Andreas - třída šampionu V2, Res.CAC, tentokrát s náma jela maminka Brenda Bermondo Bohemia - třída šampionek V2, Res.CAC.

 Budoucí maminka Christine vom Pirnikho 61.den březosti porod očekáváme kolem 10.6. Web.

Nové fotečky miminek po Andreaskovi a Harishe Radu ve 4měsících a něco málo zde.

spolecna.jpg5.6. vyrazili jsme do Rožnova, kde se konala klubová výstava.. Užili jsme si prima víkend ve společnosti přátel :) Andreasek nám připravil překvapení v podobě zapařenin, ale ani tak se jeho snaha vyhnout se vystavování nepovedla a vyhěhal si, v pracovce, VD2. Největší radost nám udělali dětičky..Fabio VN1, Fido VN3, Fill VN a Fandula Top od Vendryňky VN3, moc děkujeme majitelům, jak krásně se o miminka starají a za reprezentaci:)  Taky jsme viděli část naší rodinky Agiru V, Ali Ashen V, Alishu V4 a Alex z Malánek VD. V závěrečných soutěžích se v soutěži dítě a pes představil Edík s Natali a Andreas s Ellou, oběma to moc šlo. Velikou radost mi udělala soutěž Mladý vystavovatel I., kde předváděla Brendu BB Kača, kterou jsem na tuto soutěž připravovala a umístila se na krásném 3.místě! Byl to krásný a náročný víkend:) Foto.p1010246.jpg

30.5. ze Slovenské klubovky, které jsme se nemohli účastnit nám chovatelka přivezla krásný pohárek za 2. místo v soutěži Pes roku - Andreas z Malánek, máme radost:)

Máme super zprávičku.. Andreasek bude opět tatínkem:) Na Velikonoce přijela na krytí Christine vom Pirnikhof, krytí proběhlo bez naší asistence, jelikož si to ti dva mlaďoši nepřáli :) Jsme moc rádi, že Tínušce byla potvrzena březost!! Štěňátka by se měla narodit kolem 10.6. a případní zájemci můžou kontaktovat nás nebo přímo chovatelku, více v sekci štěňátka a krytí.

dsc_0032.jpg12.5. Tentokrát jsme vyrazili na krajsou výstavu do Hlučína. Počasí nám nepřálo, ale Malánkám se dařilo:) Andreas z Malánek V1, Vítěz třídy. Ségra Agira V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. A nakonec s Dančou v soutěžích párů vyběhali ve velké konkurenci 1.místo!! Máme radost :) A Danči moc děkuji za výborné předvedení v párech.

5-6.5. Máme za sebou další náročný víkend:) V sobotu jsme vyrazili na závody družstev do ZVV1, kde jsme byli na poslušnosti, výkony nebyly v tom teple nic moc, ale vyzkoušeli jsme si, jak probíhá zkoupraveno.jpguška, užili si dobrého jídla a povídání..Foto.
V neděli jsme vyrazili na NVP do Banské Bystrice, kde jsme si vyběhali ve velké konkurenci Výborný 3. Naše ségra Agira z Malánek V1, CAC a tímto splnila podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy, gralulujeme!!

27.4.-1.5. Jsme vyrazili již tradičně na Pecku.. Myslím, že není třeba více komentovadsc_0159.jpgt, Pecka je vždy prostě Pecka! Počasí nám přálo, na obloze ani mráček, bylo sice teplo, ale hafani si užili plavání v rybníce a procházek v lese..Děkujeme Pavlovi a Janě Pečenkovým (CHS z Mokrovous) za skvělou organizaci a všem, s kterýma nam bylo suprově, že byli s náma!!! Za Andreaskem dorazila nevěsta Let s Go Queen Elsa, tak si vyzkoušel, jaké je to krýt v cizím prostředí a musím ho pochválit za svatou trpělivost s touto madam:))) je to proste naše zlatíčko!! Nakonec se vše povedlo a my za měsíc uvidíme, jestli tato náštěva byla úspěšná nebo si mladíci jen užili:) Ríša byl opět chůva v akci, jak mu to šlo, se můžete podívat zde, fotky ze závodu jsou zde a ze všeho, co se dělo okolo - pálení čarodějnic, relaxu, výcviku... zde.

25.4. Dneska nás čekalo ve schránce super překvapení...skoro po roce nám dorazil CACIB :-)

23.4. Nové - dsc_0310.jpgjarní fotečky našich chlupáčů :)

21-22.4. Udělali jsme si pracovní víkend.. V sobotu jsme se vydali na závody v obedience, na které nás tak trochu ukecali na cvičáku asi před měsícem :) A bylo to dobře.. Andreasek byl moc šikovný a nakonec se v kategorii OB-Z umístil na krásném 2.místě z 12nácti závodníku a jelikož to byly závody se zápisem zkoušky, máme další zkoušku na výborně!

V neděli jsme prozměnu vyrazili na nácvik obran do Třebovic img_3148.jpgna figuranta Karla Cvička. Foto.

15.4. NVP Ostrava, Andreasek se poprvé ukázal ve třídě šampionu a velká spokojenost V2, res.CAC a naše ségra Agira z Malánek zářila.. V1, CAC, NV, BOB a dostala do užšího výběru 2FCI skupiny!!! Nakonec jsme i v párech obsadili krásné 5.místo :-) / Andreas z Malánek National dog show V2, res. CAC, Agira z Malánek V1, CAC, BOB!

Na prodloužený velikonoční výlet jsme se vydali s přáteli na Oravu. Moc děkujeme super partičce lidí, která se sešla!! Foto.

1.4. Naše sluníčko Edíček dsc_0450.jpg(Emír ze Staměřic) slaví krásné 6. narozeniny! Přejeme mu i celému vrhu E ze Staměřic vše nej nej nej!!! Moc a moc zdravíčka a spoustu dalších spokojených chvil s naší smečkou.. Fotečky z oslavy:-)

30.3. jsme se dozvědeli krásnou zprávičku..Další Andreaskova ségra Ali-Ashes z Malánek je po RTG s výsledkem DKK A/A a DLK 0/0, máme564058_3006630130383_1401304953_45200368_140783365_n.jpg velikou radost a majitelům i chovatelům moc gratulujeme!!

28.3. Byli jsme na da

lší návštěvě u miminek Fida a Filla od Vendryňky.

26.3. O víkendu jsme byli navštívit dětičky Andreaska Fida a Filla, oba se mají báječně:) Tento víkend byla úspěšně zbonitována naše další sestřička Alisha z Malánek, máme velikou radost a gratulujeme!!! 

15-19.3. jsme vyrazili na prodloužen

dsc_0271.jpg

ý víkend do Deštné v Orlických horách.. sešla se super parta lidiček i hafanů a my si užívali sníh, sluníčko, společné procházky i lyžování:-) Moc všem děkujeme, že jsme se opět sešli na chatě Prim! Fotečky.

19.3. se konala přejímka vrhu u miminek v CHS od Vendryňky, rodiči jsou Harisha Radu x Jch., Ch. Andreas z Malánek..Vše dopadlo na jedničku, všechna štěňátka jsou standartní, pouze 1x kýla a my máme velikou radost! Více o tomto vrhu najdete zde. Od pondělí se medvídci začnou rozjíždět ke svým novým pánečkům a my jim přejeme hlavně spousty zdravíčka a spokojených chvil v nové "smečce".

12.3. Opět jsdsc_0111.jpgme se vydali na návštěvu za malými medvídky.dsc_0065.jpg.jsou to pěkni lumpíci, řádí, štěkají a rostou před očima..fotečky.

6.3. Vydali jsme se pomuchlovat 6ti týdenní miminka do Vendryně a spojili to s vycházkou směr Javorový vrch.. Tentokrát jela taky babička štěňátek Brenduška, tetička Agirka a "nevlastní" strejda Edík a Oktík:))

4.3. Vyrazili jsme na první letošní obrany.. Andreasek kousal na nového figuranta, moc děkujeme za nové zkušenosti..a myslím, že se do toho pomalu zase dostaneme:-)

28.2. Dneska nás čekala na poště velmi příjemná obálka:) Dorazil nám slovenský šampionát krásy, a tímto se Andreas z Malánek stal oficiálně také šampión Slovenska/ Andreas z Malánek is champion of Slovakia!

27.2. Konečně jsme se vydali na mazlení s miminky.. Jsou to úžasní mazlíčci!! Pokusili jsme se vytvořit nové fotečky. Na nové páničky ještě čeká Felix, Fill a Fido. Kdo by měl o štěňátko zájem, neváhejte nás kontaktovat, nebo přímo chovatelku.. Štěňátka mají předpoklad výborných povah po obou rodičích..více zde.

Návštěvu jsme spojili s výšlapem na Javorový vrch.

25.2. Vydali jsme se do Rožnova na chatu, jak jsme si užívali snížku, najdete zde.

19.2. máme za sedsc_0116.jpgbou parádní víkend..Victory show Bratislava: Andreas z Malánek V1, 2x CAC, Victory junior winner, Best of King junior a ségra Agira z Malánek V1 2x CAC, Victory winner, Best of Queen a postup z II.FCI, veliký úspěch!!!Fotečky.

Pak jsme vyrazili do Stupavy za úžasnými lidičkami, kteří mají brášku Edíka Bernyho a Andreaskova strejdu Gastonka (Brumbál BB). Fotečky.

12.2. Nové fotečky štěňátek, rostou jako z vody:)

9.2. Včera nás ve schránce čekal krásný dopis:) Andreas z Malánek je tímto oficiálně Polský šampion/ Andreas z Malánek is a champion of Poland.

6.2. Další várka foteček miminek, budeme postupně doplňovat další, jak bobánci rovrh-f-2.jpgstou do krásy.. Ti, kteří by měli zájem o společníka, můžete kontaktovat paní chovatelku nebo přímo nás. Štěňátka mají zajímavý rodokmen, ve kterém je nová krev i dlouhověkost. Více zde.

26.1. Nové fotečky miminek.

24.1. se Andreaskovi a Hery narodila krásná miminka..Maminka byla moc statečná, porod proběhl v pořádku a na svět přivedla 7 kluků a 2 holčičky:) Maminka i dětičky jsou v pořádku a my se budeme těšit na další zprávy..Více foteček bude trochu později, prozatím jeden chlapeček:)

Nové fotky budoucí maminky Hery 60.den březosti.

Nové fotečky u Pusteven z 18.1. a z Rožnova a Pusteven 21-22.1., kde jsme vyrazili s kamarády:-)

15.1. jsme vyrazidsc_0003.jpgli na výlet do Buchlovic-Smraďavka, kde jsme se potkali s Vandou a psíma holkama, užili si trochy snížku, a pak pokračovali společně za Jitkou na miminka do CHS Moravian Hurricane, jsou kouzelní:) Parádní den..Fotečky.

Dostali jsme nové fotečky Hery, která čeká miminka s Andreasekem..Ríša vytvořil společnou kryti4.jpgfotku.. Máme zprávy, že je vše v pořádku a těšíme se na štěňátka:-)

 

Jako již tradičně jsme vyrazili oslavit silvestra a užít si hor do Deštné v Orlickách horách. Bylo vsichni.jpgparádně jako vždy! Tentokrát sebeziii.jpg sešla nová parta lidí a zase to byli suprově strávené dny, moc moc všem děkujeme!!A to největší dík patří rodině Štěpánových, která nám každý rok na chatě Prim připraví báječné dny.. Nasnežil nám i čertvý prašánek a my všichni se svými chlupatými kamarády si užili týden pohody, procházek, pití, pokeců, her i ježdění na svahu..Díky všem!!Fotečky.