Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 1. 2011

krytie...jpg

 

Přidány fotečky, jak jsme si užili Štědrý den..

23.12.11 jsme se dozvěděli krásnou zprávičku.. Krytí bylo úspěšné a my se můžeme těšit na štěňátka:)Předpokládané datum porodu je 24.1.2012. Mamince - Harisha Radu přejeme klidné "těhotenství" a moc a moc zdravíčka všem!!

Andreasek 21.12.2011 slaví 2.narozeniny a my mu přejem moc a moc zdravíčka! To ostatní už má:-) A všem jeho sourozencům přejeme taky vše nej a nej!!!p1011127.jpg

K narozeninkám jsme spustili novou podobu stránek a doménu:-) www.edokan.cz

Dneska jsme se dozvěděli krásnou zprávu..Další Andreaskova sestřička - Alisha z Malánek DKK A/A a DLK 0/0, máme velikou radost!!!

Minulý víkend (2-3.12.) jsme vyrazili na návštěvu za Vandou a její smečkou (CHS Waridabel) imag0422.jpgmoc děkujeme za pozvání:)

Příjde mi to chvilička, co se narodila naše malá kulička a už je z něj chlap:) Andreasek měl tento týden

a-a-h.jpgnávštěvu, přijela za ním jeho první "nevěsta". Měla jsem trochu obavy, jak to bude probíhat..ale moc děkuji za "zaučení" Evči Hýklové, z CHS Eldegi, která nám ukázala co a jak a zvládlo se vše v naprosté pohodě.. Překrytí bylo ještě rychlejši, ani jsme se nestihli podívat a bylo.. Ještě jednou veliké díky! Za měsíc se uvidí, jestli se dočkáme dětiček..

dsc_0165-upr.jpgZakončili jsme letošní pracovní i výstavvní sezónu s Andreaskem velmi úspěšně! V sobotu 19.11. jsme vyrazili na zimní závody do Hlučína, kde jsme obsadili 4.místo v kategorii IPO-V. V neděli jsme se vydali do Kielcu (PL) na mezinárodní výstavu, kde si Andreasek ve velké konkurenci 8 psů vyběhal krásné 1.místo a titul CWC! Je to již náš třetí titul v Polsku:) foto.

O víkendech jsme vyrazili na hory.. Edík je po operaci, tak jen já s Andreaskem a Oktíkem a pániček hlídá:-) Minulý týden to byla Lysá hora a tento Ondřejník..

Přidali jsme nové fotky.

Vydali jsme se na SK klubovku do Velkého Mederu, užívali si krásného počasí, koupání v termálech a výstavy:-) Andreaskovi se tentokrát moc nedařilo a vyběhal si2.jpg známku VD1, ale dařilo se naší sestrřičce-Agira V2, Res.CAC a mamka Brenda BB se ukázala ve třídě čestné se známkou V1, dále jsme obsadili 2.místo v párech a Andreas si odvezl titul Klubový šampión mladých 2011, takže spokojenost :-) Foto.

Naše cesta pokračovala do Mladé Boleslavi, kde se v neděli konala bonitace.. Byla to premiéra nejen pro Andreaska, ale i pro mě a myslím, že jsme to společně zvládli výborně:-) JCh Andreas z Malánek CHOVNÝ-525 ASY 75 A0neg (1strana, 2strana), JCh Agira z Malánek CHOVNÁ a Airin z Malánek CHOVNÁ, máme ze všech velikou radost!!!! Foto.

30.9.-2.10.11 jsme se vydali do Zárybničné lhoty u Tábora, kde se konala klubová výstava..Opět se sešla suprová partička lidičandreas.jpgek těch, které jsem neviděla dlouho, i těch které bych mohla vidět zas a zas!!! Na výstavě se nám dařilo..Andreasek V1,CAC (Willi Guellix,D). Fotečky.

Prodloužený víkend 22-24.9.11 jsme vyrazili na tradiční Pecku a jako vždy to byla opravdu PECKA! Myslím, že není třeba více dodávat, díky všem!! Fotečky.

Prodloužený víkend (14-17.9.11) jsme vyrazili s kamarádkou Evčou Hýklovou (CHS Eldegi) na tábor Slovenskéko klubu do Bojnic.. Sešla se super partička lidiček, jbojnice.jpgak z čech, tak slovenska.. a my si užívali klidu, krásného počasí a trochu výcviku:-) Moc, moc všem děkujeme!! Já neměla foťák, ale na stránkách SK klubu jsou fotečky:-)

V neděli jsme vyrazili opět s Evčou do Brna, kde se konala NVP...Víkend jsme zakončili parádně Andreasek V1, CAC (O.Vondrouš)

11.9.11 jsme vyrazip1010918.jpgli na NVP do Polska, Andreasek V1, CWC:-)

Oktíček oslavil 9.9.11 krásné 8.narozeniny, a my mu přejeme, aby nás i velké obludky náš malý zuřiveček zlobil ještě hooodně dlouho!!!

Máme za sebou velmi úspěšný víkend:-) V sobotu 3.9. jsme vyrazili na závod o Štramberské ucho, závodili jsme v kategorii ZM a sešla se opravdu veliká konkurence..Celkp1010941.jpgem 11 hafanů, z toho většina pracovních plemen..a my se s Andreaskem umístili na krásném 4.místě! V neděli jsme vyrazili do výstavního kruhu a ani tady jsme se neztratili..Andreasek si vyběhal Výborný 1, Vítěz třídy, s opravdu moc pěkným posudkem. Na závěr se Andreas se ségrou Agirou představili v párech, a tady společně získali nádherné 2.místo! Děkuji Danči za suprovní předvedení v párech, moc jim to všem třem šlo!

A jsme doma.. Naše cesta začala 14.8.11 kdy jsme se vydali na výcvikový tábor Pecka, kde bylo jako vždy naprosto úúžasné!!rakouskp.jpg Ríša byl opět nominován jako chůva v akci proděti a myslím, že jim to společně s Petřici šlo báječně! Velikou radost mi uddsc_0472.jpgělal Ríša s Edíčkem, kteří se na táborové výstavě umístili na krásném 1.místě a Edík se nechal krásně posoudit:-) Další suprovní akcičkou bylkarneval..Na konci tábora se nám s Andreaskem podařilo složit zkouškuZPU-1 na 134bodíku a známu Velmi dobře. Celý týden jsme zakončili oslavou narozeninek pořadatelů, která se vydařila výýborně:-) a my mooc děkujem!!! Další fotečky z obran a odpočinku jsou zde. Naše cesta pokračovala do Krušných hor na Zlatý kopec,kousek od Božího Daru, kde jsme dospávali Pecku:-) a užívali si klidu, lesů a procházek..Fotečky zde. A nakonec jsme vyrazili spolu s přáteli na Jubilejní 50.výročí Rakouské klubovky.. Pro mě to byla první taková výstava a užívali jsme si atmosféru, hory a super partičku..Jeli jsme se podívat, pochodit po horách, bez očekávání..Nakonec vše dopadlo nad naše očekávání a my odjížděli s krásnými výsledky.. Sobota VD1 a neděle V1, CAC :-) Fotečky. Děkuji všem, kteří nás doprovázeli!!! V pondělí jsme se ještě přemístili kousek blíž hranicím a naši báječnou dovolenou zakončili výletem pohřebeni hor..

Tento víkend byl opět náročný..ale velmi úspěšný!!! Přes léto jsme se vydmy.jpgali na pole pracovní, trénovali, zkoušeli naše první závody..a vše vyvrcholilo 6.8. kdy se nám s Andreaskem v jeho 19měsících podařilo složit úspěšně zkoušku ZM, a to na krášnou známku velmi dobře:-) Stopa 46, poslušnost 46 a obrana 45 bodíku... Máme velikou radost a jsme rádi, že nás oba výcvik baví..Děkuji naši bandičce za velkou podporu!!! Fotečky.

Víkendy máme poslední dobou co dělat:-) Ten minulý jsme si byli pocvičit ve Frenštátě. kde se griloval výýborný beránek..a my děkujeme za pozvání! Fotečky. Tento víkend 29-31.7.11 jsme byli na závodech dle ZM v hranicích, kde jsme obsali moc pěkné 6.místečko, tentokrát u poslušnosti Andreaska obrala o dost bodíku pánička, chybama se člověk učí..ale z bodů obran máme velikou radost:-) a oba večery nezklzmka.jpgamaly, pohodička, suproví lidé!! Fotečky, video z obran, a video z poslušnosti.

Tento víkend 16-17.7. jsme se vydali na návštěvu do Hranic..Moooc děkuji za pozvání.. Bylo opravdu parádně..Užili jsme si trochu prácičky, pokeců, papání, pitíčka, poslušnosti, obran i koupání..Poznali jsme nové lihranice.jpgdičky a prostě si užívali klidu..Foto.

O víkendu 8.-9.7. jsme vyrazili do Rožnova na chatu, kde jsme podnikli grilovačku..Bylo super a moc děkuji těm, kteří dorazili!!! My si užívali pokeců, hafani se rochnili ve vodě a řádili..fotečky.

Poslední červnový víkend jsme se rozdělili..Naše maminka Brenduška vyjela na pole výstavní a my na pole pracovníandreas.jpg:-) Všem se dařilo..Brenda MVP Brno V1,CAC,CACIB, tímto splnila podmínky pro udělení šampióna ČR!! A my s Andreaskem se vydali na naše první větší závody do Frenštátu, závodili jsme v kategorii ZM a umístili se na 4.místě. Jediné co nás mrzí je, že nás dělily pouhé 2bodíky o místo třetí..Andreasek nás vypekl s aportem, takže aspoň víme, co pilně trénovat:-) Potom se závodilo ve speciální disciplíně zadržení ze splavu, bylo super vidět, jak si to lidi užívají a přes studenou vodu a chladný vzduch, téměř všichni psovodi skočili do vody taky :-) Tady jsme se umístili na 5.místě. Byla to parádní akcička a dobrá zkušenost, moc všem děkuji! Fotečky z této akce zde.

p1080930.jpgTento víkend 18.6. jsme vyrazili na pole pracovní.. S Andreaskem jsme složili zkoušku BH na krásných 50bodíku, u této zkoušky mě to těší o to více, že je poměrně náročná, jak pro psa, tak psovoda, ikdyž to tak nevypadá:-))) Fotečky.

O víkendu jsme ukočili výstavní sezónu před letní pauzou výstavou v Racibórzi, kde obdržel Andreasek Výborná 3. Naše maminka Brenduška V1, CWC a splnila tak podmínky pro udělení šampióna Polska, veliká gratulace!! Foto. sotel.jpg

Taky tatínkovi Andreaska se moc dařilo a stal se šampión USA!!

V CHS Waridabel jsou stálé volná krásná štěňátka!! Více informací naleznete zde 

Tento víkend 4.6. jsme vyrazlili zkusit štěstí na Slovensko znova..a tentokrát stálo při nás:-) MVP Nitra Andreasek V1, CAC, Res.CACIB!! a naše sestřička Agi, V1, CAJC, Junior BOB a BOB!! Máme velikou radots z obou mlaďochů:-))

Minulý víkend 27.-29.5. jsme vyrazili na Rematu, kde je mooc krásně! Konala se tam Slovenská klubovka, která pro nás není ani tak výstavou, jako společenskou akci:-) a ta se opět vydařilo..moc všem díky! Na výstavě se nám moc nedařilo, Andreasek VD, ségra Agi V3 a maminka Brenduška V1, CAC:-) Fotečky.

Tento víkend jsme zahájili koupací sezónu jak my, tak hafani a "výstavní mola" jsme přenechali jiným:-) A dařilo se! Naše sestra Agirka na NVP Bytom V1,CAJC,Nej.mladý,BOB!! První BOB z Malánek a my gratulujeme!!!! Tímto splnila podmínky pro udělení JCH Polska! Již třetí JCH z Malánek, máme radost :-)dsc_0247.jpg

Minulý víkend 13-15.5. jsme vyrazili na návštěvu do Stupavy za super lidičkami, páničky brášky Edíka-Bernyho. Moc a moc děkuji za super dny!! Spojili jsme to s výstavou v Bratislavě, kde v sobotu obdržel Andreasek od velmi přísného rozhodčího VD4 a v neděli se nám dařilo ještě lépe V3. Tuto cestu jsem poprvé absolvovala sama a vlakem.. Pro  Andreaska to byla první zkušenost..musím říct, že je z něj opravdu vyrovnaný hafan, cestu zvládl naprosto v pohodě, ikdyž ležel v uličce a neustále přes něj někdo chodil:-)

Dneska jsme obdrželi krásnou zprávu, další naše sestřička, a to nám nejbližší, Agirka DKK A/A, DLK 0/0, z takových zpráv máme velikou radost!!!

7.5. se konala Klubová výstava v Rožnově, kterou jsme si nemohli nechat ujít už proto, že máme chatičku kousíček nad kempem:-) Vyrazili jsme na celý víkend a pěkně jsme si ho užili..Andreasek dostal známku VD v mezitřídě od velmi přísného rozhodčího ze Švédska Jana Herngerna, ale s moc pěkným posudkem, kterého si vážíme..jediné co panu rozhodčímu vadilo, byl jeho veselý ocásek, naše obludka se tak mezi pesany bohužel projevuje.. Pan rozhodčí nešetřil ani známkami D a V zadal pouze 4psům ze 17, takže jsme nakonec spokojeni velmi:-) Velikou radost nám udělal v soutěži dítě a pes, kde ho předváděla 3letá sestřenka Ellinka, s kterou se viděli asi po roce a byli úžasní!! První mísdsc_0455.jpgta obsadili upravení, vystřiháni psi..a já jen doufám, že nebudeme muset k tomuto trendu přistoupit i my, abychom dosáhli na vyšší příčky..pro mě berňák byl a bude psem, a ne doplňkem módy:-)) Velká gratulace patří naši mamince Brendě BB, třída vítězů V2,R.CAC a tři sestřičky ve třídě mladých obdržěli známku výborná!! Fotečky z tohoto víkendu.

Máme za sebou suprový prodloužený víkend..vyrazili jsme už ve čtvrtek ráno do ZOO Dvůr Králové, pak jsme pokračovali směr Pecka, kde je každý rok opravdu úžasně!! A my opět všem děkujeme za krásné dny!!Hlavně pořadatelům CHS z Mokrovous. Všechno jsme zakončili nedělní NVP Banská Bystrica, kde si Andreasek vyběhal v mezitřídě Výborný 1, CAC:-) Celé rodince se moc dařilo.. Na fotce Andreas,ségra Agira V1,CAJC;Cayenne BB V1,CAC;Emma BB VN1

Strávili jsme krásný prodloužený víkend, který začal výšlapem na Pustevny, za který moc děkujeme pořadatelům CHS Gasadela. Potom jsme byli na chatě v Rožnově, kde jsme si užívali přírody a procházek. Fotky.

Dneska nám přišla moc krásná zpráva..Výsledky RTG Andreaska, z kterých jsme měli obavy, jelikož je to velmi akční pejsek:-) Ale vše dopadlo, jak nejlépe mohlo.. Andreas z Malánek HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní, máme velikou radost a naše obludka může řádit v klidu dál:-))

17.4. jsme se vydalipolsko.jpg na výstavu do Polska, tentokrát se nám moc dařilo, Andreasek Výborný 1, CWC. Pár fotek.dsc_0167.jpg

10.4. se konala NVP v Ostravě, jelikož to máme kousíček, nemohli jsme chybět:-) Andreasek se  poprvé ukázal v mezitřídě a byl moc šikovný, nakonec si vyběhal V3 s pěkným posudkem. Nějaké fotečky. Celý víkend jsme strávili ve společnosti přátel a to jsou chvíle, proč má člověk takové akcičky rád.

Nové fotečky z jara.

p1010828.jpg Už je tomu 5let, co přišlo na svět moje první berňácké, vysněné zlatíčko... Před pěti lety se přímo na apríla narodil ve Staměřicích vrh E a my našemu Edíčkovi a všem jeho sourozencům přejeme vše nej nej nej a moc a moc zdraví!!! Ať celá naše smečka tvoří ještě hodně dlouho tu super partu, kterou jsou:-)) Fotečky z "oslavy".

Nové fotečky smečky a Andrease v 15měs. najdete tady.

Panička se konečně vrátila z lyžovačky a může aktualizovat naše poslední zážitky, jelikož hned ráno po plese jela na dovču..:-)Obrazek

Takže...4.3.11 jsme vyrazili na návštěvu k těm nej nej lidičkám do Stupavy za Edíkovým bráchou a Andreaskovým strejdou..Bohužel jen s naším "miminkem", jelikož Oktíkovi a Edymu bylo na zahradě určitě lépe..Moc děkujeme za super dva dny!! Fotečky ze Stupavy. 5.3.11 dopoledne jsme se přesunuli do Bratislavy, kde se konala Victory Show, nám jako 14 měsíčním, kterých se titul netýkal, o nic nešlo, chtěli jsme poznat zase něco nového, jinou atmosféru... Andreasek to měl těžké, jelikož v kruhu bojoval s téměr o rok staršími hafany, ale myslím, že ostudu neudělal, a s hodnocením výborný 3 jsme naprosto spokojeni:-) Naši "rodinu" reprezentovala i maminka Brenda BB, která si vyběhala Výborná 1 a tímto splnila podmínky pro udělení Grandchampiona Sk, veliká gratulace!!!!! Když už jsme se vydali na tuto akcičku, večer jsme se zúčastnili i XII. reprezentačního plesu kynologů a to pro nás bylo něco úplně nového, moc děkujeme těm, kteří byli s námi, bylo to moc,moc fajn!!!! Fotečky z této akce.

Poslední únorový víkend se vydařil, svítilo sluníčko a my vyrazili na procházky.. V sobotu jsme se vydali s "rodinkObrazekouObrazek", ségrou a maminkou Andreaska a v nedělo vyrazili s bandičkou lidí i pesanů tady v Krpoli. Nesměl samozřejmě chybět foťák..:-)

Nové fotečky v albu rostu.

Nové fotečky naší smečky i fotky ze cvičáku zde. A nějaká nová videa z obran.

23.1. jsme zkusili štěstí na Slovensku.. a tentokrát stálo při nás:-) MVP Trenčín - Andreas z Malánek V1, CAJC a tímto je oficiálně Slovenský šampión krásy mladých, máme obrovskou radost, vůbec jsme nečekali, že se nám to podaří.. Teď si budeme užívat pauzy bez výstav a věnovat se výcviku, to nás baví více:-) Foto a posudek

8.1.2011 jsme vyrazili na letošní první výstavu do ObrazekOlomouce..zvažovali jsme, zda-li tam jet, jelikož se nám prostory nelíbí, ale nakonec jsme usoudili, že to máme kousek a vyrazili.. Prostory byly opravdu hrozné, kruh byl sice poměrně velký, ale kolem se nedalo hýbat, natož aby si hafani někde lehli, tlačenice všude... Andreasek obdržel známku VD, ale ve třídě mladých psů byly zadány pouze známky VD a D, takže jsme nakonec zase tak špatně nedopadli:-) Snad nebude celý rok v tomto duchu :-))Foto a posudek

Dneska jsme ukončili vánoční lenošení a vydali se na první obrany v letošním roce:-) Foto a video.

Silvestr je za námi a my můžeme vzpomínat na další suprový týden.. Moc děkujeme všem, kteří byli s námi!! A hlavně páničkům Sidečka, kteří nám umožnili již po třetí být na jejich chatě Prim. Užívali jsme si povídání, drinků, ježdění a hlavně hromady sněhu, který se nejvíce líbil hafanům :-) Fotečky.