Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a výlety

 

29.8.-2.9.12 jsme se vydali se Slovenským klubem (SKŠSP) na výcvikový tábor, který jsme imag0235.jpgtentokrát pojali rekreačně s výlety do okolí.. Hned ve čtvrtek jsme se vydali na výšlap na Babiu horu(1723 m.n.m.), cesta nám trvala cca 8 hodin, jelikož bylo teplo, často jsme odpočívali a dopřávali hafanům dostatek vody..Všichni jsme to nakonec zvládli a já mám největší radost z Edíka, který vše ušel úplně v pohodě, je to šikula..Nakonec jsme si cestu ještě prodloužili výšlapem na Malou Babí horu, pak putovali zpátky do Slané Vody, kde jsme byli ubytování.. Byl to super zážitek, nádherné výhledy a příroda.. Foto. V pátek jsme převážně odpočívali a já s páničkem se ještě vydala na menší projížďku na kole v okolí.. V sobotu proběhli závody a taky výstava, které jsem se účastnila s Edíkem a obsadili jsme krásné 2.místo v handlingu:) Andreasek a Oktík si užívali pohody a procházek, a taky jsme s Andresem zvládli jednu ukázkovou stopu.. V neděli přišel čas odjezdu a my se budeme těšit na další akci!! MOC DÍKY VŠEM!!! Foto z tábora:)

23.-29.7. jsme vyrazili s mp1010562.jpgamkou na dovču do Chorvatska - Zablače.. Na tomto místě jsem už jednou byla, tak jsem věděla, že je to pláž vhodná pro pesany - kamenitá, kde není tolik lidí jako na vyhlášených plážích..Chtěla jsem vyzkoušet, jak se bude chlupáčům líbit moře, proto jsem si vzala Andreaska..Edík vodu nemusí a bez Oktíka by mu bylo smutno, tak s námi vyrazil jen nejmladší vodomil:) Cesta byla v pohodě, téměř celou ji prospal.. Ubytování super, apartmán s terasou, takže když nebyl s námi u vody, odpočíval..Hned první den se napil slané vody a pochopil, že to není ono..Ze začátku se trochu bál vln, ale na ty si zvykl, a pak nám utíkal do moře i při večerním venčení..Plavat jsme chodili hlavně ráno, kdy na pláži nikdo nebyl a moře bylo rovné..pak taky kolem poledne a někdy i večer, podle toho, jak se nám chtělo vyvalovat na pláži:) Největší problém byli ježci, jelikož jsem se snažila chodit mimo lidi, kde jich bylo místy docela dost, ale vše jsme zvládli..Myslím, že jsme si to všichni užili.. a já moc děkuji mamči, že mě vzala.. a taky našim známým, kteří tam byli s náma...Fotečky.

15.7.12 jsme vyrazili opět do Beskyd, tentokrát jsme se rozhodli pro trasu Konečná - Bílý Kříž. Tam p1010395nove.jpgjsme šli po červené, což byla výborná trasa lesem, s mírným stoupáním a klesáním.. Asi v polovině cesty hospůdka, ale my pokračovali přímo k vrcholu:) Ten byl od místa parkování cca 6km. Nahoře hospůdka a výborné jídlo..Zpátky jsme zkusili změnu, a to po zelené, která vedla po asfaltce z kopečka, ale téměř pořád mezi lesy..podél  cca půlky trasy byl i potůček..Poté jsme se napojili na značku modrá, která byla také po asfaltce, ale už do kopečka..Všude kolem stromy a žádní lidé..Celkově měla trasa cca 14km. Modrá a zelená je také vhodná pro kočárek, ale nahoru je pěkně táhlý stoupáček:) Spolu s námi vyrazili hafani (na fotce) Bertík(Bodie Junior Eldegi) od Venduly, Vendy(Causa Vivendi Eldegi) a Anička(Anirys Eldegi) od Evičky, Brenda Bermondo Bohemia a Agira z Malánek od Danči, Andreas z Malánek, Edík(Emír ze Staměřic) a Oktík (moji) a Gaila Czech Rea od Andrei a Anetky.. doufám, že mám všechny dobře :) Foto zde.

12.7.12 jsme vyrazili na výšlap z Podolánek na Martiňák. Cesta byla suprová, mírnější stoupání asi 3km, a pak výborná hospůdka:) Výhodou byl klid, šli jsme přes týden a nepotkali jsme téměř človíčka.. Celá trasa má cca 6 km a je proto vhodná i pro méně zdatné turisty:) Děkujeme za tento výlet Andrei a Anetce (CHS Czech Rea). Foto zde.

30.7.-9.8.12 Vyrazli jsme na letní vdsc_0259.jpgýcvikovžý tábor Pecka..A jako pokaždé to byla opravdu PECKA!!! Já se smečkou jsme to vzali jako rekreaci, užívali si přírody, procházek a koupání v nedalekém rybníku a Ríša již tradičně hlídal dětičky v době výcviku..Veliké díky patří Honzovi Fišerovi za dodržování pitného režimum - výroby Mojita a Cuba Libre, pořadatelům Janě a Pavlovi Pečenkovým (CHS z Mokrovous) a taky všem, kteří si užívali s námi!! Jak jsme si užívali pohodu se můžete podívat zde, fotky z tradičního závodu zde, z výletu na koně zde a den v reálném socialismu zde :-) Taky děkujeme za fotečky Marti Krásové (CHS Zahrada Záboří), kde jsou na fotkách i naši hafani..

Báječný týden jsme zakončili v sobotu návštěvou v Mokrovousích, kde Pavel griloval výýýborné makrely!!! Bylo to super zakončení a nám se ani nechtělo domů...Foto z této akce zde.